Waar het woud de sterren raakt

- Glendy Vanderah

9 uur 40min
321 Pagina's
bookCoverFor

Samenvatting van het boek

Perfect voor fans van Delia Owens, Taylor Jenkins Reid en Kristin Hannah. Het hartverwarmende debuut van Glendy Vanderah draait om een onwaarschijnlijke vriendschap tussen twee vreemden en een mysterieus jong meisje dat in hun leven opduikt. Hun zoektocht naar antwoorden voert hen diep het bos in en leidt tot verrassende ontdekkingen over zichzelf en elkaar.

Joanna Teale, herstellende van de dood van haar moeder en haar eigen strijd tegen borstkanker, keert terug naar het platteland van Illinois om haar onderzoek naar broedende vogels voort te zetten. Ze stort zich op haar werk, vastbesloten om te bewijzen dat de ontberingen haar er niet onder hebben gekregen, wanneer een blootsvoets kind op mysterieuze wijze en onder de blauwe plekken in haar hut verschijnt.

Het meisje noemt zichzelf Ursa en vertelt een verbazingwekkend verhaal over zichzelf. Jo maakt zich zorgen over de thuissituatie van Ursa en besluit het meisje bij haar te laten blijven totdat ze meer weet over haar situatie.

Samen met haar teruggetrokken en norsige buurman Gabe probeert Joanna het mysterie op te lossen dat Ursa met zich meedraagt, maar hoe meer tijd ze samen doorbrengen, hoe meer vragen ze hebben. Want hoe kan zo'n jong meisje Shakespeare niet alleen lezen maar ook zo goed begrijpen? En waarom lijken er altijd zulke goede dingen te gebeuren in haar aanwezigheid? Er ontstaat een wonderbaarlijke band tussen de drie, maar wanneer Ursa's gevaarlijke verleden hen inhaalt, staan ze voor een moeilijke beslissing...'

Waar het woud de sterren raakt' grijpt je vanaf de eerste pagina.

‘Waar het woud de sterren raakt’ was een finalist in de Goodreads Choice Award 2019 en werd een bestseller op Amazon Charts, de Wall Street Journal en de Washington Post.

Glendy Vanderah is een Amerikaanse auteur die bekend staat om haar meeslepende verhalen en levendige karakters. De Amerikaanse werd geboren in Chicago als dochter van twee onderwijzers. Ze omschrijft zichzelf als een geboren naturalist die vastzit in de grote stad. Na het behalen van een graad in Ecologie, Ethologie en Evolutie aan de Universiteit van Illinois, werkte ze als veldbioloog en redacteur voor een wetenschappelijk tijdschrift voordat ze zich op het schrijven van fictie richtte.

Vanderah's debuutroman ‘Waar het woud de sterren raakt’, gepubliceerd in 2019, werd al snel een bestseller. De roman werd geprezen om zijn prachtige proza, boeiende plot en gedenkwaardige personages. Ze publiceerde haar tweede roman, ‘The Light Through the Leaves’, in 2021. Vanderah woont momenteel in Florida met haar man en drie kinderen.

Auteur(s):

Voorlezer(s):

Vertaler(s):

Mariet Herlé

Soort:

Luisterboek, E-book

Tijd luisterboek:

9 uur 40min

Pagina's e-book:

321

Talen:

Nederlands

Gepubliceerd:

7-9-2023

Uitgever luisterboek:

Saga Egmont

ISBN luisterboek:

9788728465820

Uitgever e-book:

Saga Egmont

ISBN e-book:

9788728566275

Wat anderen vinden

Recensies over Waar het woud de sterren raakt – Luisterboek, E-book

Het begint leuk, maar naar het einde toe is het te zoetsappig naar mijn gevoel.

Linquenda